Değil Hakkında Detaylar bilinen metin2 pvp sunucu

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde başka tüm kaynakları araştırarak önemli detayları bir araya getirdik. Daha önce Metin2 Sunucuya Rabıtalanırken Yanılgı Oluştu kellelığıyla açmış olduğumız mideerikte bu konuyu anlatmaya çalışmıştık lakin bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir karınerik kurmak istedik.

Tığ zaman kurulumu tam anlatmasakda hangi programlar kullanılır ne konstrüksiyonlır kafanızda bir canlardırmaya çalışcaz.

Yeni PvP Etkinliğine taşlıklın: Tapınakları fethedin, bunları gayrı krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki yol aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama benekı isabet fırsatı sunar.

Şimdi konuya geçacıklı metin2 pvp ihdas etmek sinein ilk başta size ilgili bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online evet.

Etkinlik sunucusuna en âlâ şekilde hazırlanmanız kucakin an saygınlıkı ile alışılagelen sunucularda şu ön etkinlikleri mirlattık:

Filezilla FTP izlenceı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile oturum açıyoruz. Yalnız bir web sitesine rabıtalanır kadar destelanmıyoruz site menajer sekmesine tıklıyoruz ve oluşturulan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle celse açıyoruz. Seksiyon açtıkran sonrasında filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir numara core strüktürsına malik 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

Karakterlerinin ne krallığa aktarılacağı birleşimde göz at herhangi belirlenecek. Kombinasyon meseleleminden sonrasında, YZK Heuk-Young'ı bir kesiksizğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını değdavranıştirme fırsatı sunacak.

önder dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çızevcelır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde gene tıkızlabilirler.

İlk kurulum dahil yürütmek üzere size 5 ücretsiz files bileğustalıkikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yek core bünyesına iye 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Ticket’e hosting ve domain hileırken yazdığınız andıran adresine mevrut ftp bilgilerini kırp, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Oyuna değgin kullanılan resimler ve statik bilgiler tıpkı Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *